Seznam závodníků

    P.č.                    Kat.                   Jméno                      Psi                           Nár.           

      1.                              A                        Heller Radek                     5AH                                CZE

     2.                              A                        Hellerová Jana                 3SH + 4AH                     CZE

     3.                              A                        Kučera Stanislav               8AH                                CZE

     4.                              A                        Břinek Michal                     8AH                                CZE

     5.                              A                        Alscher Ivan                       7SH+1SD                        CZE

     6.                              A                        Zetek Václav                      4AH+1SH                        CZE

                                   

     7.                               A1                     Toman Tomáš                       6SH                                CZE

     8.                              A1                      Brzek Martin                         6SH                                CZE

     9.                              A1                      Valtrová Iva                           SH                                  CZE

     10.                            A1                       Kotiš Jan                                8SH                               CZE

     11.                             A1                       Kulhánková Kateřina           8SH                               CZE

     12.                           A1                        Habásko Roman                  8SH                               CZE

     13.                           A1                        Gurega Petr                           6SH                               CZE

     14.                           A1                        Stejskal Ondřej                     5SH                               CZE

                                    


    15.                             C                        Králová Jana                           4AH                               CZE

    16.                             C                        Zetek Václav                          4AH                                CZE

    17.                              C                        Bieliková Romana                  3ESP                             CZE

                                   


    18.                              C1                     Stejskal Jiří                                 4SH                               CZE

    19.                              C1                     Koňáková Dana                         4SH                               CZE

    20.                             C1                     Tomášková Markéta                 4SH                               CZE

    21.                              C1                     Klíma Lukáš                                4SH                               CZE

    22.                             C1                     Bebr Anita                                   4SH                               CZE

    23.                             C1                     Hejna Josef                                3SH                               CZE

                                 


    24.                             C2                    Svoboda Petr                            4AM                               CZE



    25.                           BKJW                 Jedličková Blaknka               1AH                                 CZE 

     26.                          BKJW                 Kučerová Hana                                                              CZE

     27.                          BKJM                   Dostál Martin                          1ESP                              CZE

     28.                          BKJM                  Burian Jan ml.                                                                CZE

     29.                          BKJM                  Burian Jan                                                                       CZE

                               


    30.                          SC21                    Pospíšilová Lucie                   2SH                              CZE

    31.                           SC21                    Schwarz Lukáš                        2SH                              CZE

    32.                          SC21                    Klímová Veronika                   2SH                              CZE

    33.                          SC21                    Bebr Patrik                               2SH                              CZE

    34.                          SC21                    Šternerová Lucie                    1AM                               CZE

    35.                          SC21                    Šoltys Martin                            2SH                             CZE

                             


   36.                           SC2                     Job Rostislav                            2AH                              CZE

   37.                            SC2                    Králová Jana                              2AH                             CZE

   38.                           SC2                    Ženíšek Pavel                            2ŠZP                           CZE

   39.                           SC2                     Kdýr  Marian                               2AH                             CZE

    40.                          SC2                     Keltner  Vlastimil                       2ESP                           CZE

                                  


    41.                            SC1                     Tichá Anna                                  1AH                               CZE

    42.                           SC1                     Ženíšek Pavel                            1AH                               CZE

    43.                            SC1                    Pubrdle Lukáš                            1ESP                             CZE

    44.                            SC1                    Keltner  Vlastimil                        1ŠZP                             CZE

    45.                            SC1                    Bielik  Jan                                    1AH                               CZE

                                       


    46.                            CCW                 Melechová Dominika                1ESP                             CZE

    47.                             CCW                 Václavová Linda                         1MD                              CZE

                                  


    48.                             CCJW              Pospíšilová Ida                           1SH                               CZE

    49.                             CCJW              Kdýrová Sára                               1AH                               CZE

    50.                             CCJW              Bieliková Andrea                        1AH                               CZE

    51.                               CCJW             Andrlová Markéta                       1AH                               CZE

                                            


    52.                              Příchozí          Žohová Hana                               1CLD                            CZE

    53.                              Příchozí          Konečný Vít                                  1SH                               CZE

    54.                              Příchozí          Veselá Alena                                1AM                              CZE

    55.                              Příchozí          Hlasivcová Lucie                                                               CZE